Potřebujete pomoc? Volejte na +420 595 782 122

Pro obecně prospěšnou společnost působící v oblasti sociálních služeb se sídlem v Ostravě hledáme zkušenou účetní.

Požadujeme :

  • SŠ /VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v účetnictví min 5 let
  • Znalost podvojného účetnictví, principů účtování, účetních předpisů
  • Uživatelskou znalost MS Office (zejména Excelu)
  • Logické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetní agendy společnosti
  • Měsíční a roční závěrkové operace
  • Zpracování podkladů pro účetní audit
  • Vítána je znalost v podávání žádosti o dotace ze státního  rozpočtu a rozpočtu orgánů územních samosprávních celků
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Reporting vedení společnosti

Co vám nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu

Jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech.

Kontakt : email : ekonom@renarkon.cz, tel. 596 638 808

Datum nástupu : dohodou