Potřebujete pomoc? Volejte na +420 595 782 122

PRAHA – Zaměstnanec RENARKONU Jiří Vlček byl oceněn mezi nejlepšími pracovníky v oboru. Streetworker Terénního programu Beskydy (dříve TPFM) byl nominován v kategorii Osobnost roku mezi TOP 5 pracovníků v České republice. Slavnostní vyhlášení výročních cen ČASovaná bota se uskutečnilo ve čtvrtek 16.5. v rámci Oborové konference České asociace streetwork v Goetheho institutu v Praze.

Ocenění nejlepším pracovníkům předávaly kulturní osobnosti a reprezentanti UNICEF, herečka Jitka Čvančarová a režisér Václav Marhout. Slavnostním vyhlášením provázela ředitelka České asociace streetwork Martina Zigmundová za přítomnosti kamer České televize.

Jiří Vlček byl oceněn za dlouholeté rozvíjení terénních adiktologických služeb, inspirativnost pro kolegy a vzdělávání laické i odborné veřejnosti.

Ocenění vnímám jako součást reinkarnace RENARKONU, kterou v současnosti organizace prožívá. Zároveň je to velká čest být vybrán mezi takové osobnosti, jaké letošní ročník nabídl. Je to individuální odměna za dlouholetý přístup k terénní práci. Určitě je to povzbuzení do další činnosti a motivace pro ostatní kolegy ve službách. Děkuji moc.“ uvedl Jiří Vlček.