Potřebujete pomoc? Volejte na +420 595 782 122

Volnočasové aktivity jsou jednou z významných částí programu DPC – DC, které toto zařízení realizuje pravidelně každou druhou sobotu nebo neděli. Zajímá-li Vás, jak tyto aktivity hodnotí samotní klienti? Přečtěte si následující článek.

Volnočasové aktivity patří k jednomu z programu doléčování v doléčovacím centru. Já osobně jsem za ně rád, protože mi mohou dát různé návody a tipy kde se tady v Ostravě dá jít na nějakou zajímavou procházku,výlet a poznat i okolí u Ostravy. Ostravu totiž skoro vůbec neznám a jakákoliv šance poznat trochu více Ostravu a okolí je pro mě tím nejlepším lékem na budoucí časy,protože v Ostravě se chystám žít i nadále. A chodíme nebo i jezdíme opravdu na pěkné výlety nebo procházky. Já osobně jsem spokojeny s tím jak volnočasovky funguji zde na doléčovacím centru. A taky jsou pro mě kolikrát k zamyšleni abych si začal více plánovat svůj volný čas,který mě někdy dovede nepříjemně překvapit,protože nevím ,co třeba mám dělat.
Radim

Sice jsem byl pouze na jedné volnočasovce, ale velice se mi líbila. Byli jsme v lázních Klimkovice a do té doby jsem ani nevěděl, ze tady jsou lázně a dokonce tak blízko… Díky a těším se na další výlety…

Pavel

Volnočasovky beru jako inspiraci jak trávit volný čas, ale hlavně mam možnost se se skupinou pobavit o normálních věcech co se netýkají drog.
Marián