Potřebujete pomoc? Volejte na +420 595 782 122

Do týmu zavedené Terapeutické komunity Renarkon se zaměřením na léčbu závislostí, hledáme posilu na pozici terapeut/sociální pracovník.

Plánovaný nástup: 1. 9.2021

Náplň práce: Terapeutická práce s klienty, individuální i skupinová, provázení klientů na cestě ze závislosti, plánovaní dalších kroků, pomoc při stanovování jejich cílů, účast na zátěžových a volnočasových akcích, administrativa spojena s přímou práci s klientem.

Nabízíme: zajímavou a tvořivou práci, dobré platové ohodnocení, příjemné a podnětné pracovní prostředí ve stabilním terapeutickém týmu, příležitost pro další profesní rozvoj, externí týmovou supervizi, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, práce na turnusy.  

Požadujeme: věk nejméně 25 let, minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. nebo VŠ obor adiktologie, flexibilitu, psychickou odolnost, předpoklady pro týmovou spolupráci, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dovednosti v užívání PC, praxe v adiktologii min. 3 roky, minimálně započatý psychoterapeutický výcvik.

Profesní životopis a motivační dopis (proč se o danou pozici ucházím a co nabízím, v rozsahu alespoň půl strany A4) zasílejte do 30. července 2021 na e-mail: vedtk@renarkon.cz.

Uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru v termínu 9 -13.8.2021

Kontaktní osoba: Mgr. Aneta Kalusová, vedtk@renarkon.cz